Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.

Znajdujesz się w kategorii: Sprawy techniczne

Tutaj znajdą Państwo materiały promujące stronę kapele-wesele.pl. W przypadku pytań, uwag prosimy przejść do sekcji kontakt.

Do każdego typu reklamy są dwa kody:
1. kod html: Przeznaczony na strony www, blogi
2. kod bbcode: Przeznaczony na fora i portale społecznościowe

W zależności od miejsca gdzie reklama będzie się znajdować prosimy użyć odpowiedniego kodu

Materiały promocyjne

Uruchomienie serwisu

- Sprawy techniczne Data dodania: 18.08.2010

Strona została uruchomiona 16 sierpnia. Od tego momentu wszystkie firmy zainteresowane dodaniem swojej oferty mogą się rejestrować. Wyszukiwarka jest przeznaczona szczególnie dla takich usługodawców jak zespoły weselne, dj na wesela oraz innych firm z branży muzycznej. Misją kapele-wesele.pl jest stworzenie funkcjonalnej bazy zespołów na wesele. Zapraszamy do dodawania swoich ofert! 

dj na wesele, zespół na wesele polecane zespoły weselne
kanał youtube
kapele wesele
ślubi.pl
blogi o modzie
informacje o kapele-wesele.pl

Podstawą wesela jest udana zabawa, a ta nie może się obyć bez dobrej muzyki. Wybór kapeli na wesela czy dj na wesela zostawiamy Państwu, jednakże gdy ciężko jest się zdecydować polecamy serię poradników przygotowanych specjalnie dla niezdecydowanych osób. Zapraszamy zespoły muzyczne na wesele, jak i również dj na wesela (wodzirejów) , orkiestry weselne, skrzypce na ślub oraz wszystkie osoby zajmujące się muzyką na imprezy okolicznościowe do dodawania swoich ofert.