Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.
zespół muzyczny na wesela FOCUS KOZIENICE PIONKI, dj na wesela

FOCUS KOZIENICE PIONKI

zespół na wesele Kozienice

Mazowieckie

Cena za wesele jednodniowe:
nieokreślono
Liczba członków:
4
Wokal:
wokal zespołu weselnego / dj na wesela
Obsługa konferansjerska:
nagłośnienie
Oświetlenie:
oświetlenie

Jesteśmy zespołem muzycznym posiadającym bogate doświadczenie w przygotowywaniu oprawy muzycznej nawet dla większych imprez. Wykonujemy niemalże każdy gatunek muzyczny, dlatego nasz repertuar może uświetniać bardzo różnorodne przyjęcia, w tym studniówki, bale, wesela oraz bankiety. Muzyka to nie tylko nasz zawód, ale również największa z życiowych pasji, dlatego z każdego występu czerpiemy ogromną przyjemność.

Podczas trwania imprezy utrzymujemy stały kontakt z publicznością. Prowadzimy także konkursy oraz zabawy muzyczne, zapewniając w ten sposób wspaniałą i swobodną atmosferę podczas trwania całej imprezy. Zespół muzyczny Focus nie toleruje ciszy w związku z czym nasze występy w całości wypełnione są wspaniałą muzyką. Prezentujemy wysoką kulturę osobistą posługując się przy tym poprawnym językiem.

Nasz zespół muzyczny w sposób indywidualny podchodzi do każdego powierzonego zlecenia, czyniąc wszystko by każde spotkanie z muzyką wykonywaną przez Focus zapadło na długo w pamięci wszystkich obecnych. Zależy nam przede wszystkim na podtrzymaniu dobrej zabawy oraz podkreśleniu wyjątkowości imprezy na której mamy przyjemność wykonywać zaaranżowane przez nas utwory.

Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie już na początku zabawy zaobserwować jaki typ muzyki najbardziej odpowiada przybyłym na imprezę gościom. Dostosowanie się do gustów muzycznych pozwala zapewnić niepowtarzalną i świetną zabawę. Występujemy na terenie całego kraju. Posiadamy własny, niezawodny transport co pozwala na dojazd w każde wskazane przez Państwa miejsce.

http://www.zespolfocus.com.pl/
1
2
3
4
5
orkiestry weselne

600-636-998

Dzień Dobry, dzwonię z portalu Kapele-Wesele.pl
w sprawie oprawy muzycznej na... w dniu...

×
Telefon: wyświetl
E-mail:
Gadu-Gadu:
2019
Trwa wczytywanie...
Sierpień

Wyślij wiadomość do FOCUS KOZIENICE PIONKI - zespół na wesele Kozienice

Oferta szczegółowa
FOCUS KOZIENICE PIONKI
Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kwoty za usługę
nieokreślono
Wizyt: 2769