Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.
zespół muzyczny na wesela Zespół QUEST Kozienice-Radom, dj na wesela

Zespół QUEST Kozienice-Radom

zespół na wesele Kozienice

Mazowieckie

Cena za wesele jednodniowe:
4500 PLN
Liczba członków:
3
Wokal:
wokal zespołu weselnego / dj na wesela
Obsługa konferansjerska:
nagłośnienie
Oświetlenie:
oświetlenie

Jeden z lepszych, godny polecenia Zespół weselny QUEST KOZIENICE-Radom Warszawa...

Możliwość_wystawienia_rachunku.

Gramy w składzie 3 lub 4 osobowym

Więcej na: www.quest-kozienice.pl

1
2
3
4
5
orkiestry weselne

505039591

Dzień Dobry, dzwonię z portalu Kapele-Wesele.pl
w sprawie oprawy muzycznej na... w dniu...

×
Telefon: wyświetl
E-mail:
Gadu-Gadu:
2019
Trwa wczytywanie...
Sierpień

Wyślij wiadomość do Zespół QUEST Kozienice-Radom - zespół na wesele Kozienice

Oferta szczegółowa
Zespół QUEST Kozienice-Radom

Zespół weselny QUEST Kozienice - Radom zajmuje się obsługą muzyczną wesel, poprawin, studniówek, bankietów, oraz innych imprez firmowych.
Zespół na wesele QUEST Radom - Kozienice utrzymuje podczas imprezy bezpośredni kontakt z gośćmi co gwarantuje stworzyć niezapomniane show.
Doświadczenie zdobyte na rynku przez zespół na wesele - Quest Radom bez problemu pozwala nam dobrać repertuar do charakteru i tematyki obsługiwanej imprezy.
Zespół muzyczny QUEST Radom - Kozienice w swoim repertuarze ma szeroki wachlarz utworów, wśród których każdy odnajdzie coś dla siebie wartego zapamiętania.
Jesteśmy ekipą ludzi, grających z werwą i żywiołowością. W opiniach o nas, pojawia się często stwierdzenie, że gramy muzykę do tańca, która porywa nawet najbardziej zesztywniałych gości.
Oczywiście muzyka to jeden z wielu elementów, który gwarantuje sukces, zaś drugim ważnym czynnikiem jest kontakt z publiką, oraz prowadzenie zabawy w trakcje imprezy co właśnie realizuje Zespół weselny Quest Kozienice - Radom, to szybki upływ czasu, który gwarantuje 100% zadowolenia.
Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i z pełną powagą, czyniąc wszystko by każde spotkanie z zespołem weselnym Quest Kozienice zapadło na długo w pamięci wszystkich gości. Występujemy na terenie całego kraju. Posiadamy własny, niezawodny transport co pozwala na dojazd w każde wskazane miejsce.

4500 PLN
Wizyt: 320