Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.

Wodzirej na weselu

- PoradnikiData dodania: 24.02.2011

Wiele Par Młodych przygotowując swoje przyjęcie weselne zastanawia się jak to wszystko będzie wyglądało. Przeważnie dzień ślubu i wesela to dzień debiutów, być może to pierwsze wystąpienie publiczne w jakim mieli okazję brać udział. Niektórzy w obawie, przed niezbyt udanym przyjęciem decydują się zatrudnić wodzireja.


Jak najlepiej określić kim jest wodzirej? Otóż jest to opiekun imprezy, ktoś kto potrafi rozbawić rozśmieszyć i rozlać swą energię na wszystkich gości bawiących się na weselu. Dziś wraca do łask zawód wodzireja, gdyż trzeba mieć rzadkie predyspozycje do jego wykonywania.

Wodzirej na weselePorady, wskazówki ...

wodzirej na wesele Jednak gdyby przyjrzeć się bliżej specyfice imprezy jaką jest wesele, należy stwierdzić, że wodzirej nie wystarczy by klimat imprezy był naprawdę dobry. Sama Para Młoda, i to powie każdy wodzirej, musi udzielać się na parkiecie, wśród gości, bardzo dobrze jeśli Pan lub Pani Młoda zrobi jakiś mały występ, zaśpiewa, zagra na instrumencie. Gdy tak przebiega impreza wodzirej dużo łatwiej wciąga do zabawy wszystkich gości, ma wtedy fundament do budowania naprawdę dobrej zabawy i praca jest wtedy dla niego przyjemnością.


Wodzirej to także osoba która potrafi zorganizować tak zabawy, aby wydobyć ukryty często potencjał gości. Dlatego organizacja na przykład wesela bezalkoholowego jest dużo łatwiejsza z wodzirejem niż bez niego. Natomiast w takim przypadku nie można liczyć wyłącznie na samego wodzireja, trzeba też zrobić wywiad z rodziną.

Para Młoda najlepiej zna swoich gości i gdy będą mieć oni zastrzeżenia do takiej imprezy nawet najlepszy wodzirej może nie dać rady.

Wodzirej głównie swoją pracę opiera na tańcach, na zabawach ale wyłącznie w dobrym guście i pasujących do klimatu wesela. Impreza zazwyczaj rozpoczyna się weselnym korowodem. Wszystko opiera się na roztańczeniu weselników, gdy już wszyscy poczują się swobodnie i będą chętni tańczyć, wodzirejowi pozostaje opieka nad imprezą i dalsze zapraszanie gości do kolejnych zabaw. Oto przykład z filmu:

Wodzirej” Z Jerzym Stuhrem w roli głównej.

Zobacz więcej artykułów w kategorii: Poradniki

Komentarze
Stronę można odnaleźć wpisując takie frazy jak:
  • cena samego wodzireja wesele
  • jak znaleźć fotografa ślubnego na odległość
  • poradnik wodzireja
  • wodzirej na wesele podkarpacie
  • wodzirej pan i pani
  • wodzirej poradnik
  • wodzirej wesele bezalkoholowe wielkopolska
  • wodzirej na wesele bezalkoholowe podkarpackie