Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.

Piękna podróż poślubna

- PoradnikiData dodania: 01.02.2013

Większość Par Młodych myśląc o podróży poślubnej wyobraża sobie wycieczkę organizowaną przez biuro turystyczne. Zakochani, których budżet jest skromny, zazwyczaj za cel podróży wybierają sobie polskie wybrzeże. Mało kto wie, że podróż w odległe zakątki Europy nie tylko nie musi być droga, ale może być tańsza niż bałtyckie wojaże. Już dawno mamy za sobą czasy, gdy wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich czy Ibizie był zarezerwowany tylko dla wybrańców. Tanie linie lotnicze, od kilku lat funkcjonujące w naszym kraju, poszerzyły znacznie możliwości wakacyjne milionów Polaków, których zarobki nie przekraczają średniej krajowej.

To, że za pomocą biura podróży da się zorganizować tygodniowy wyjazd last minute do Grecji, czy Bułgarii wie niemal każdy. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że samodzielna organizacja wycieczki pozwoli nam znacznie obniżyć koszty i na własną rękę polecieć taniej niż z biurem podróży.

Do Mediolanu za 8 zł

Gdzie na podróż poślubną? Nie ma miesiąca, by tanie linie lotnicze nie organizowały jednej ze swych promocji. Jeśli na bieżąco śledzimy zniżki lotnicze publikowane na stronach dla pasjonatów podróży (jak np. fly4free.pl), bez problemu wyłowimy wiele ekscytujących kierunków w cenach zbliżonych do tej, jaką płacimy za bilet na tramwaj. Nawet jeśli nie mamy czasu lub ochoty na codzienne wertowanie blogów, jesteśmy w stanie samodzielnie znaleźć na stronie tanich linii – np. Wizzair lub Ryanair – bardzo atrakcyjne cenowo bilety do największych miast Europy. Jeśli w podróż chcemy wybrać się poza okresem świątecznym i posiadamy możliwość dostosowania dat urlopu do dat przylotów i odlotów, możemy upolować tanie bilety nawet w szczycie sezonu wakacyjnego.

Europejskie kurorty na polską kieszeń

Jeśli naprawdę lubimy oszczędzić, nie tracąc przy tym na jakości usługi, w podróż poślubną warto wybrać się we wrześniu. W krajach takich jak Grecja, Hiszpania, Włochy czy Portugalia miesiąc ten jest ciepły i bardzo przyjemny, zastaniemy jednak na miejscu mniejszą ilość turystów, a w wielu przypadkach zapłacimy też taniej za hotel. Największy portal zrzeszający oferty hoteli z całego świata to booking.com – pozwala on nie tylko wyszukać hotele z interesujących nas lokalizacji, ale również uszeregować je wg najniższej ceny. Na stronie możemy też poczytać opinie o hotelu, które zostały wystawione przez gości. Jeśli przyjrzymy się przykładowo cenom hoteli na Krecie we wrześniu 2013r., dowiemy się, że wiele z nich jest zredukowanych nawet o połowę. Sprawia to, że za tygodniowy pobyt w hotelu dla dwóch osób możemy zapłacić zaledwie 600-700 zł. Temperatura w tym czasie wynosi tam ok. 28-30 stopni, czyli mniej więcej tyle, ile w środku sezonu w Polsce.

Jak zredukować inne wydatki

Wyjazd za granicę nie zamyka się jedynie w kosztach przelotu i noclegu. Trzeba przecież coś jeść, ponadto należy wysupłać odpowiednią kwotę na przejazdy po mieście (istotne zwłaszcza wtedy, gdy odwiedzamy którąś z europejskich stolic lub po prostu duże miasto). Jeśli chcemy tanio i dobrze zjeść, najlepiej jest zacząć pozyskiwać informacje jeszcze przed wyjazdem. Na forach dla podróżników bez problemu znajdziemy godne polecenia restauracje w różnych miastach Europy. Przed nami każdy z kierunków oferowanych przez tanie linie lotnicze został odwiedzony przez tysiące Polaków – część z nich dzieli się swoimi doświadczeniami w Internecie. W ten sposób możemy znaleźć adresy tanich restauracji dla tubylców, gdzie można smacznie i zdrowo zjeść. Jeśli zamierzamy skorzystać z noclegu w małym pensjonacie lub kwaterze prywatnej, możemy spytać właściciela, czy może nam polecić jakąś zaufaną knajpkę. Z pewnością zna swoje miasto na tyle dobrze, by wskazać kilka miejsc, które spełnią nasze oczekiwania. Aby zredukować cenę przejazdów po mieście warto wykupić bilety kilkudniowe na transport publiczny – duże miasta oferują zazwyczaj takie bilety po dużo korzystniejszych cenach niż te na jeden przejazd.

Większa odpowiedzialność, większa kontrola

Dla osób, które od lat korzystają z gotowych ofert biur podróży perspektywa wyjazdu na własną rękę wydaje się nie lada odpowiedzialnością. Warto jednak zastanowić się, czy ta odpowiedzialność w gruncie rzeczy nie jest zaletą. W tym przypadku bowiem wiąże się z naszą zwiększoną kontrolą nad całością przedsięwzięcia. Sami wybieramy przewoźnika, decydujemy się na sprawdzony hotel, płacimy kartą kredytową, która zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Bezpieczeństwo, o którego wartości przekonali się zeszłoroczni klienci upadających biur podróży. Na każdym etapie organizacji podróży mamy więc kontrolę nad przebiegiem przedsięwzięcia i posiadamy pełne informacje o ofercie. W gruncie rzeczy to zaangażowanie może sprawić, iż do wyjazdu podejdziemy z większym spokojem i zaufaniem, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Zobacz więcej artykułów w kategorii: Poradniki

Komentarze
Stronę można odnaleźć wpisując takie frazy jak:
  • ibiza wakacje samodzielna organizacja
  • podroz poslubna pienke ale tanie miejsca
  • poradnik podróż poślubna
  • portal zrzeszający dj
  • wyszukiwarka wyjazdów na podroz poslubna
  • zespół classic kontakt
  • znizki na podróz poślubną
  • w120-h120-n-l95