Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.
zespół muzyczny na wesela Reds Band, dj na wesela

Reds Band

zespół na wesele Lublin

Lubelskie

Cena za wesele jednodniowe:
3000 PLN
Liczba członków:
3
Wokal:
wokal zespołu weselnego / dj na wesela
Obsługa konferansjerska:
nagłośnienie
Oświetlenie:
oświetlenie

Szukacie zespołu na swoją imprezę? Dobrze trafiliście!

Zespół Reds składa się z wykształconych, młodych oraz doświadczonych muzyków z artystyczną duszą i o odmiennym temperamencie. Występujemy w składzie trzyosobowym.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie sceniczne, które nabieramy od najmłodszych lat. Gramy na terenie całej Polski.

Oferyjemy:
- obsługę muzyczno-konferansjerską każdej imprezy,
- trzyosobowy skład energicznych muzyków - robimy prawdziwe show ;)
- oświetlenie estraowe oraz wytwornice dymu,
- wysokiej jakości nagłośnienie,
- bogaty repertuar (muzyka polska, wschodnia, włoska, angielska, lata 60' 70' 80' 90' i współczesne hity),

Występujemy dla Państwa w składzie trzyosobowym:

MateuszAbsolwent wokalistyki na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, nauczyciel śpiewu, emisji głosu oraz interpretacji piosenki. Jego jednym z większych osiągnięć była współpraca, jako solisty z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Współpracował również jako solista z Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego, a także z Uczelnianym Chórem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywał pracując w prywatnej szkole „Akademia Rocka – New Drum School” w Gdańsku i Gdyni gdzie uczył śpiewu. Obecnie, jest nauczycielem śpiewu w Lubelskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st., oraz w rodzinnej miejscowości Kock, położonej na Lubelszczyźnie, prowadzi Wielopokoleniowy Zespół Artystyczny „Nadzieja”. Jest właścicielem firmy Voice Factory zajmującej się profesjonalnym szkoleniem głosu na terenie Lubelszczyzny.

Monika - Wokalistka, trener wokalny, pedagog, dyrygent, absolwentka wokalistki jazzowej na UMCS w Lublinie i Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej ze specjalnością dyrygentura jazzowa na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Solistka oraz chórzystka lubelskiego chóru gospel Heaven Up. Od kilku lat kształci młodych wokalistów w różnych ośrodkach kultury na terenie Lubelszczyzny

PiotrZnakomity młody akordeonista, finalista ogólnopolskiego konkursu „Młody Muzyk Roku 2012” i stypendysta programu „Młoda Polska” fundowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Piotr Krzaczkowski jest absolwentem klasy akordeonu dr hab. Elwiry Śliwkiewicz-Cisak w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Lublinie. Obecnie student studiów magisterskich w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dr Janusza Patera. Edukację muzyczną rozpoczął w wieku siedmiu lat w PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim w klasie mgr Marcina Molendy. Od 2007 roku odnosi spektakularne sukcesy na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach akordeonowych.


Jeśli mają Państwo pytanie, prosimy o kontakt pod numerem: 601228117

1
2
orkiestry weselne

601228117

Dzień Dobry, dzwonię z portalu Kapele-Wesele.pl
w sprawie oprawy muzycznej na... w dniu...

×
Telefon: wyświetl
E-mail:
Www
Gadu-Gadu:
2024
Trwa wczytywanie...
Sierpień

Wyślij wiadomość do Reds Band - zespół na wesele Lublin

Oferta szczegółowa
Reds Band
Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kwoty za usługę
3000 PLN
Wizyt: 4312
Użytkownicy szukają informacji na temat:
  • piotr krzaczkowski zespol na wesele
  • reds band
  • https://kapele-wesele.pl/reds-band