Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.
zespół muzyczny na wesela Skolion, dj na wesela

Skolion

zespół na wesele Podegrodzie

Małopolskie

Cena za wesele jednodniowe:
3700 PLN
Liczba członków:
5
Wokal:
wokal zespołu weselnego / dj na wesela
Obsługa konferansjerska:
nagłośnienie
Oświetlenie:
oświetlenie

"Skolion" - to zespół muzyczny złożony z pięciu zawodowych muzyków - studentów Akademii Muzycznych. Muzyką zajmujemy się od dziecka. Mamy za sobą szereg znakomitych koncertów solowych, kameralnych oraz z udziałem orkiestr symfonicznych. Doświadczenie jakie zdobylismy podczas wystepowania na najwiekszych scenach polskich i zagranicznych daje nam pewność i komfort w wykonywaniu muzyki zarówno klasycznaj jak i rozrywkowej na najwyższym poziomie.

We wrześniu 2013 roku jako muzycy - soliści połączyliśmy siły dzieki czemu powstał nasz zespoł o nazwie "Skolion". Obecnie oprócz muzyki klasycznej, którą cenimy ponad wszystko zajmujemy się muzyką rozrywkową oraz biesiadną. Cały bagaż doświadczeń scenicznych, który posiadamy daje nam swobode w prowadzeniu każdej imprezy w sposób wyjątkowy. Chętnie nawiązujemy kontakt z gośćmi poprzez prowadzenie zabaw, wychodzenie na parkiet z instrumentami oraz doskonałe dobranie repertuaru co daje wyjątkowo żywą i przyjazną atmosfere.

1
orkiestry weselne

793263177

Dzień Dobry, dzwonię z portalu Kapele-Wesele.pl
w sprawie oprawy muzycznej na... w dniu...

×
Telefon: wyświetl
E-mail:
Www
Gadu-Gadu:
2024
Trwa wczytywanie...
Sierpień

Wyślij wiadomość do Skolion - zespół na wesele Podegrodzie

Oferta szczegółowa
Skolion

Poprawiny - 700 zł

3700 PLN
Wizyt: 7667
Użytkownicy szukają informacji na temat:
  • zespoly weselne youtube
  • zespół weselny z podegrodzia
  • skolion zespół
  • skolin zespol
  • https://kapele-wesele.pl/skolion