Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.
zespół muzyczny na wesela Family Band, dj na wesela

Family Band

zespół na wesele Bojszowy

Śląskie

Cena za wesele jednodniowe:
4500 PLN
Liczba członków:
3
Wokal:
wokal zespołu weselnego / dj na wesela
Obsługa konferansjerska:
nagłośnienie
Oświetlenie:
oświetlenie

 

Oferta zespołu Family Band

 

          Jesteśmy dostępni w składzie 3 – osobowym.

Nasz skład to Karolinka jako wokalistka, konferansjerka, prowadzenie zabaw, Krzysiek jako wokalista i gitarzysta, Grzegorz na instrumentach klawiszowych.

 

Zajmujemy się przede wszystkim oprawą muzyczną wesel, festynów, dancingów, studniówek oraz innych imprez okolicznościowych; Jako zespół Family Band działamy na terenie śląska i Małopolski lub nawet poza granicami tych województw.

 

Nasza oferta prócz oprawy muzycznej obejmuje konferansjerkę oraz prowadzenie zabaw, wychodzimy do gości podczas , możemy poprowadzić biesiadę, w naszym programie znajduje się również blok utworów góralskich połączonych z zabawą.

 

Na życzenie gramy na żywo wyprowadzenie z domu Państwa Młodych , na błogosławieństwie gramy utwór Pod Twą Obronę. Przyjeżdżamy pod dom Pary Młodej w trójkę lub czwórkę, zabieramy akordeon , saksofony altowe i gitarę akustyczną.

 

Ze względu na fakt, iż każda impreza ma swój charakter zawsze staramy się podchodzić do każdej indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu. Dzięki bogatemu repertuarowi potrafimy się dostosować muzyką zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Wykonujemy utwory nie tylko w języku polskim ale również angielskim i włoskim.

 

Na życzenie Młodej Pary jest możliwość wykonania oprawy muzycznej ślubu również na żywo (wokal, gitara akustyczna oraz skrzypce ).

 

 

 

Podczas wesela zespół Family Band organizuje konkursy dla gości, jednak zawsze stara się by humor był połączony z zabawą na poziomie:), dla gości zapewniamy drobne nagrody rzeczowe, jak również dla dzieci przygotowaliśmy niespodzianki, dla nich również zabawy – Karolina przebiera się za myszkę Mickey, dla dzieci balony, również te długie, bańki mydlane, słodycze. W myśl naszej zasady, że kontakt z gośćmi to połowa sukcesu zawsze staramy się być na bieżąco z naszą „publicznością”.

 

Zapewniamy własny transport ( do 50 km gratis), nagłośnienie, oświetlenie oraz efekty dymne. Podczas trwania przerw odtwarzamy utwory MP3. Służymy radą i pomocą w znalezieniu fotografa, kamerzysty czy innych firm związanych z uroczystością ślubną.

 

Na życzenie na pierwszy taniec efekt dymu ciężkiego jako TANIEC W CHMURACH ;

 

W 2020 roku zakupiliśmy nowe nagłośnienie firmy DAS oraz rozbudowaliśmy nasze oświetlenie, posiadamy rampę 4,5 metra długości oraz efekty dymne lekkie również, wszystko działa przez sterownik;

 

Jest możliwość spisania umowy drogą e-mail: familyband@interia.pl

Nasza działalność muzyczna ma charakter legalny, siedziba zespołu muzycznego: Grzegorz Stolarski ul: Olszynki 2 43-220 Bojszowy woj. Śląskie Nip: 64 62 43 03 82 Bojszowy to okolice takich miejscowości jak : Tychy, Bieruń, Oświęcim, Pszczyna, Lędziny, Wola, kobiór , nieco już dalej Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów. Oferujemy ceny konkurencyjne, oczywiście do negocjacji !!!

 

 

 

 

 

 

 

Nasz cennik :

 

  • Wesele jednodniowe: od 4500 do 5400 , cena jest za min 12 godz grania
  • Wesele dwudniowe : od 6400 do 7900, cena jest za min 20 godz grania, ilość godzin jest ruchoma pomiędzy dwoma dniami wesela , niewykorzystane godziny z pierwszego dnia przechodzą na drugi dzień;
  • Tylko drugi dzień wesela : od 2600 zł do 3900 zł, cena za min 8 godz grania;
  • Wyprowadzenie Pary Młodej jako granie pod domem : 500 do 800 zł, 4 osoby grające – dwa saksofony altowe, akordeon, gitara akustyczna, śpiew,
  • Taniec w chmurach jako ciężki dym : od 400 do 800 zł;
  • Oprawa muzyczna ślubu wokal, gitara akustyczna, wokal: od 450 do 1000 zł ;
  • Inne imprezy okolicznościowe typu jubileusze, urodziny : cena od 1600 do 3200 zł , cena min 6 godz ;
  • Dodatkowy muzyk saksofonista : cena 800 do 1000 zł (dotyczy wesel)

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, z pewnością nie będziecie żałować. Wszystko jest do ustalenia, oczywiście ceny podlegają negocjacji ????

 

Brak dodanych plików muzycznych
1
2
3
4
5
6
7
8
9
orkiestry weselne

609573158

Dzień Dobry, dzwonię z portalu Kapele-Wesele.pl
w sprawie oprawy muzycznej na... w dniu...

×
Telefon: wyświetl
E-mail:
Gadu-Gadu:
2024
Trwa wczytywanie...
Sierpień

Wyślij wiadomość do Family Band - zespół na wesele Bojszowy

Oferta szczegółowa
Family Band
Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kwoty za usługę
4500 PLN
Wizyt: 888