Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.
zespół muzyczny na wesela O'MEN ŚWARNI, dj na wesela

O'MEN ŚWARNI

zespół na wesele Łącko

Małopolskie

Cena za wesele jednodniowe:
nieokreślono
Liczba członków:
6
Wokal:
wokal zespołu weselnego / dj na wesela
Obsługa konferansjerska:
nagłośnienie
Oświetlenie:
oświetlenie
Twój lekarz napewno przepisałby Ci O'MEN
 
Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, itp. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem, ale zawsze staramy się sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć klientom.
 
Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego walczyka, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat.  Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę – czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!
 
Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. W skład O’men wchodzi sześciu muzyków sami prowadzimy ocepiny jeżeli nie ma wodzireja. Nasze instrumentarium, czyli keyboard, gitara, bas, saksofony, klarnet oraz  perkusja elektroniczna, skrzypce daje nam wiele możliwości, przez co możemy grać w różnych stylach.
 
Gramy również u Pani młodej u Pana młodego i w drodze do kościoła oczywiście z okazjonalnymi przyśpiewkami. Występujemy w strojach góralskich w pierwszy jak i w drugi dzień. W pierwszy dzień gramy do rana, do ostatniego gościa, zaś w drugi dzień do 24.00. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, możesz  posłuchać kilka wybranych piosenek które gramy na weselach. Preferujemy by przyszli państwo młodzi posłuchali nas na żywo ponieważ nagrania nigdy nie oddadzą brzmienia i atmosfery wesela. Oto kilka komentarzy z facebooka (proszę skopiować adres i wkleić do wyszukiwarki)  https://www.facebook.com/pg/kapelaomen/reviews/?ref=page_internal
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
orkiestry weselne

511286327

Dzień Dobry, dzwonię z portalu Kapele-Wesele.pl
w sprawie oprawy muzycznej na... w dniu...

×
Telefon: wyświetl
E-mail:
Gadu-Gadu:
2024
Trwa wczytywanie...
Sierpień

Wyślij wiadomość do O'MEN ŚWARNI - zespół na wesele Łącko

Oferta szczegółowa
O'MEN ŚWARNI

Gwarantujemy wyprowadzenie z domu,śpiew przy kościele,ocepiny,podziękowania rodzicom,biesiada przy stołach. poprawiny gramy max do 24.00.Posiadamy oświetlenie sceny i wytwornicę dymu.

www.facebook.com/kapelaomen

Możemy zapewnić oprawę muzyczną w kościele (opcjonalnie)poniżej linki:
nieokreślono
Wizyt: 7466