Zespoły muzyczne Zespoły na wesele Regulamin Mapa strony Kontakt Forum weselne
W odległości do:
Od
-
(kod pocztowy)
Miejscowość:
CENA OD:
DO
PLN
DATA ŚLUBU:
WOKAL:
Wyszukiwarka zespołów weselnych oraz dj zawiera kryteria, które można wypełnić lub skorzystać ze standardowej mapy Polski. W przypadku wskazania w wyszukiwarce daty ślubu należy uzyskać potwierdzenie o dostepności tego terminu poprzez kontakt z zespołem lub dj. Baza firm pozwala na wyszukanie odpowiednich wykonawców (zespoły muzyczne lub dj weselny), którzy zajmują się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesele, studniówka, imprezy firmowe, przyjęcia, bale sylwestrowe oraz wiele innych.
zespół muzyczny na wesela VOCAL, dj na wesela

VOCAL

zespół na wesele Orzesze

Śląskie

Cena za wesele jednodniowe:
nieokreślono
Liczba członków:
3
Wokal:
wokal zespołu weselnego / dj na wesela
Obsługa konferansjerska:
nagłośnienie
Oświetlenie:
oświetlenie

Jesteśmy energicznym trzyosobowym zespołem w składzie: klawisze, saksofon i wokal oferujący profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń takich jak: wesela, urodziny, studniówki, komersy, dancing, festyny , zabawy sylwestrowe po imprezy firmowe. Nasze doświadczenie oraz zamiłowanie do muzyki pozwala nam trafnie oceniać preferencje muzyczne potencjalnych odbiorców. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki repertuar z różnych gatunków i stylów muzycznych a usługi są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb naszych Klientów. Dbając o wysoki poziom artystyczny, staramy się uaktualniać repertuar na bieżąco, a także pracować na sprzęcie najwyższej jakości renomowanych firm. Posiadamy także własne oświetlenie co pozwala nam uświetnić imprezę. W Sposób zabawny z należytym wyczuciem prowadzimy także wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy.
Pochodzimy z okolic Pszczyna-Żory i obsługujemy głównie imprezy na terenie Śląska i Małopolsk ale jesteśmy otwarci na propozycje również z innych regionów kraju.
Bo dla nas muzyka to pasja, którą chcemy się z Wami dzielić

CO ZAPEWNIAMY :
- szeroki repertuar obejmujący oryginalne aranżacje utworów z różnych stylów muzycznych, na każdą okazję oraz dla wszystkich pokoleń gości,
-profesjonalne oświetlenie,
- całościowe prowadzenie, organizowanie zabaw i konkursów,
- gwarantujemy wysoki poziom usług i pełną kulturę osobistą

Poniżej link gdzie można posłuchać Naszych utworów - nagrania amatorskie z prób, istnieje możliwość umówienia się i posłuchania Nas na próbach :)
www.youtube.com/channel/UC9YGaDs57_wYCtBi2d3d2Og/videos

Serdecznie zapraszamy.

Brak dodanych plików muzycznych
1
orkiestry weselne

782941777

Dzień Dobry, dzwonię z portalu Kapele-Wesele.pl
w sprawie oprawy muzycznej na... w dniu...

×
Telefon: wyświetl
E-mail:
Www
Gadu-Gadu:
2024
Trwa wczytywanie...
Sierpień

Wyślij wiadomość do VOCAL - zespół na wesele Orzesze

Oferta szczegółowa
VOCAL
Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia kwoty za usługę
nieokreślono
Wizyt: 1107
Użytkownicy szukają informacji na temat:
  • https://kapele-wesele.pl/vocal